Dolgozz velem! Fő, vagy akár mellékállásban is keresek munkatársat azonnali kezdéssel

Miért legyél ingatlanos, miért velem dolgozz?

• itt van az életed egyik nagy lehetősége, itt van egy 1996-óta az ingatlanpiacon lévő, sokrétű tudással és élettapasztalattal rendelkező ingatlanközvetítő, akitől megtanulhatod az ingatlan szakma csínját binját!
Számos ingatlanos tanult már velem, volt, amikor egy időben 8 ingatlanos kollégám volt.
Az a kérdés, hogy kihasználod ezt a lehetőséget, vagy mész tovább.
Ha mész tovább, akkor majd az unokádnak elmesélheted, hogy valamikor régen lehettél volna ingatlanos, de nem lettél..
• olyan sokrétű tudásod lesz, ha rendesen beleásod magadat a kemény munkába, hogy ha nem is szuper, de nagyjából szuper ember lehetsz.
El tudod majd adni magadat pár perc alatt, megismered a pszichológiát, kommunikációt, jogot, üzletkötést, műszaki dolgokat és stb, stb, stb..
• ezt a sokrétű tudást, amit megszerezhetsz senki sem veheti el tőled akárhová is mész utána a világban, vagy éppen itt maradsz.
• mellékállásként is jó megélhetés, mert, ha keményen dolgozol, akkor még az sincs kizárva, hogy több pénzt kereshetsz, mint a fő állásodban, de nyugdíj mellett is végezheted, de hangsúlyozom keményen kell dolgoznod, hogy eredményeket érjél el, de a sikerhez vezető módszerek adottak, azokat nem neked kell kitalálnod.

Jelentkezz, ha

  • nagyon érdekelnek az ingatlanok
  • vonzz a rugalmas munkaidő és a szabadság
  • szeretsz kapcsolatot teremteni, beszélgetni az emberekkel, empatikus vagy
  • tanulni akarsz egy életen át
  • jó megjelenésű vagy
  • közvetlen, barátságos vagy
  • szereted a változatosságot, hogy mindig más emberekkel ismerkedhetsz és más ingatlanokat láthatsz, minden napod más lehet
  • foglalkoztál már valaha értékesítéssel, vagy olyan munkakörben dolgoztál, ahol emberekkel foglalkoztál
  • adtál már el bármit rendszeresen, vagy ingatlant adtál el, vagy vettél
  • nem ijedsz meg attól, ha ismeretlen hirdetők, akiket felhívsz esetleg azt mondják, hogy most nem alkalmas
  • kudarctűrő képességgel rendelkezel
  • kitartó vagy
  • agilis vagy
  • jó kedélyű, pozitív életszemléletű vagy
  • vállalkozó szemléletű vagy

Mikor ne jelentkezz kérlek! Ekkor kímélj meg légy szíves!

• amennyiben nagyobb a bizonytalanság és a vacillálás bennedd, mint a tettre készség és egymás idejét majd csak telefonálgatással, magyarázkodással és beszélgetésekkel töltjük és soha nem fogod el kezdeni a kemény ingatlanos munkát, hanem csak vacillálni fogsz, hogy legyen vállalkozóid, vagy ne legyen, jó-e neked, ha jutalékban kapod a fizetésedet, vagy mégsem, mert fixet akarsz kapni, bírod-e a nemet és kudarctűrő képességekkel rendelkezel, vagy sem, hívni fogod-e hideg hívással az ingatlan eladókat, vagy sem, valójában, lesz-e egyáltalán hozzá kedved és merszed, te különben is fő állást keresel és nem szeretnél vállalkozást ki váltani, de mindegy, azért csak felhívsz engem és csak beszélgetünk, beszélgetünk, beszélgetünk, beszélgetünk, beszélgetünk és csak beszélgetünk vég nélkül, aminek így sok értelme nem lesz, meg nem is megyünk semmire, mert, csak vacilálsz továbbra is..
Egyszóval, ha nem vagy farkas éhes a sikerre, pénzre és, ha nincs tanulás utáni ellenállhatatlan, most azonnal tettre kész vágyad, aki bele akar azonnal csapni a dolgok közepébe, és már holnap kezdene dolgozni, AKKOR KÉRLEK NE HÍVJ ENGEM, HANEM MÁSOKKAL PRÓBÁLKOZZ!

Egyébként ez a 7 tulajdonság szükséges ahhoz, hogy nagy eséllyel sikeres légy, a többi megtanulható:

  • kudarctűrő képesség
  • tanulás, folyamatos fejlődés utáni vágy
  • kitartás
  • empátia
  • jó megjelenés
  • agilitás, szorgalom
  • motiváltság

Ezen a 7 tulajdonságon kívül az attitüdőd is legyen megfelelő, mert azt nem igazán lehet megváltoztatni felnőtt korban, illetve én nem vállalom, ugyanis ezt már felveszi az ember az élete során és hozza magával.

Nyugdíjasként, vagy kismamaként is jelentkezhetsz.

Vállalkozói, érettségi és erkölcsi bizonyítvány szükséges!

Abban az esetben is jelentkezz, ha keresetkiegészítési lehetőséget keresel.

Honnét várom a jelentkezésedet?
Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Keszthely, Hévíz, Nyugat-Balaton, Lenti, Körmend, Szombathely, Őrség.

Feladatok:

Ingatlan Portfólió bővítése, ingatlanok felkutatása, kapcsolattartás eladókkal és vevőkkel, adminisztráció, vevők kiszolgálása.

Nagy kezdeti költségek nélkül állhatsz azonnal munkába!

1996-óta foglalkozok ingatlanok eladásával. Mentorállak, hogy sikeres legyél!

Sipos András Ingatlanközvetítő – Becsületes Ingatlanos
Telefon: 06/30/314-0123
Email: info@becsuletesingatlanos.hu

Engedéllyel működő, az Országos Kereskedelmi Nyilvántartásban és a Zala megyei Ingatlanközvetítői névjegyzékben nyilvántartott Ingatlanközvetítő szakember vagyok.

Mielött állásügyben keresel, kérlek olvasd el ezeket a blog cikkeimet is:

Elveszi-e a mesterséges intelligencia az ingatlanosok kenyerét?

Hogyan legyek ingatlanos, ingatlanközvetítő?

Mennyit keres egy ingatlanközvetítő? Ingatlanos fizetése

Ingatlanos munka? Kezdőknek hideg hívás, telefonálás szkriptek az 5 leggyakoribb kifogással

Az ingatlanosok letétkezeléséről. Adj pénzt az ingatlanközvetítőnek?

Ingatlanközvetítő akarok lenni! Jó Tanácsok ingatlanosoknak

Legyek, vagy ne legyek ingatlanos? 20+1 gondolat kezdőknek

Ingatlanoznál, Ingatlanirodát nyitnál? Kezdő lépések

Miért nyomulnak az ingatlanosok? Az ingatlanközvetítés múltja és jelene

Keress és megbeszéljük a további lépéseket!

Elérhetőségeim

8900 Zalaegerszeg, Kosztolányi út 9/B. Fszt. 2.

Ügyfélfogadás: Előzetesen telefonon egyeztetett időpontban.

+36 30 314 0123

info@becsuletesingatlanos.hu

Eladnád az ingatlanod?
Kérj visszahívást és megbeszéljük, hogyan tudom támogatni az ingatlanod eladását