Esztelen ingatlan ár emelgetések és a túlárazott lakások korát éljük. Ingatlanlufi a láthatáron?
Nemcsak a befektetők pakolnak, hanem általában a vevők is szép csendben? Döbbenetes változások a lakáspiacon 2025-ben!
Mi történik itt???
Az utóbbi időben sokan találgatják, hogy vajon mi a helyzet az ingatlanpiacon: durran a lufi, vagy csak egy kis pihenőre van szükség? Nos, a friss adatok és a piaci folyamatok alapján elmondhatjuk: nem egyszerű a kép!
Miért adják el tömegesen a befektetők a lakásaikat?
Kiadási célú lakások: egyre kevésbé éri meg
Az egyik legfeltűnőbb jelenség, hogy egyre több, eddig kiadási céllal vásárolt ingatlan kerül vissza a piacra. Sőt, a Duna House adatai szerint 2025 első negyedévében több mint 10%-kal nőtt azoknak az ingatlanoknak a száma, amiket eredetileg befektetésnek szántak, de most eladásra kínálnak.
Míg néhány éve egy 80-100 milliós lakást könnyen ki lehetett adni havi 250-300 ezer forintért, ma már ugyanez a bérleti díj egy 120-130 milliós lakásnál alig 2,5-3% bruttó hozamot hoz. És ebben még nincs benne a karbantartás, az üresjárat, a közvetítői díj vagy az adózás.
Miért van ez? Egyszerűen nem éri meg már annyira lakást, ingatlant kiadásra venni!
• Zuhanó hozamok: Míg pár éve egy 80-100 milliós lakás havi 250-300 ezer forintért kiment, ma egy 120-130 milliós ingatlan alig hoz 2,5-3% bruttó hozamot. És ebben még nincs benne a karbantartás, az üresjárat vagy az adózás!
• Válogatós bérlők: A bérlők ma már elvárják a jó állapotot, alacsony rezsit, klímát, modern fűtést. Az elavult, energiafaló lakások csak jelentős árengedménnyel mennek el – ha egyáltalán elmennek.
• Banki kamatok vs. ingatlan: Régen az 1-2%-os banki kamatok mellett az ingatlan remek alternatíva volt. Ma viszont az állampapírok és lekötések 6-9%-os kockázatmentes hozamot ígérnek. Nehéz ezzel versenyezni, főleg, ha egy kiadott lakás sok gonddal jár.
• Airbnb szabályozás: A rövid távú lakáskiadás korlátozása is visszavetette a befektetői kedvet, különösen a belvárosi önkormányzatok szigorításai miatt.
A rövid távú lakáskiadás (Airbnb) korlátozása is sokakat elgondolkodtatott. Egyes belvárosi önkormányzatok szigorú szabályokat vezettek be, ami miatt csökkent az ilyen lakások kihasználtsága. Ráadásul a fiatal bérlők is másképp gondolkodnak: egyre többen keresnek olcsóbb megoldásokat, például agglomerációban, vagy visszaköltöznek a szülőkhöz.
A bérlők is válogatósabbak lettek
Ma már nem elég, ha egy lakás jó helyen van. A bérlők elvárják a jó állapotot, alacsony rezsit, klímát, korszerű fűtést, és sok esetben nem hajlandók kompromisszumra. Az elavult, felújítandó ,vagy energiafaló lakások egyre nehezebben kiadhatók, vagy csak jelentős árengedménnyel mennek el.
A lakáspiac túlpörög, az árak szárnyalnak – de meddig?
Miközben a befektetők menekülnek, a vevők kevesen jönnek, az árak mégis emelkednek. Az MNB legfrissebb jelentése szerint a lakáspiaci kereslet erős, hála a magas foglalkoztatottságnak és az emelkedő reálbéreknek…Akkor most mi igaz és mi sem?
• Árrobbanás: 2024 végén a lakásárak éves szinten 15,1%-kal, 2025 első negyedévében Budapesten pedig már 19,2%-kal emelkedtek! Ez az EU egyik legmagasabb növekedése!
• Túlértékeltség: Az árak már meghaladják a bérleti díjak, jövedelmek és építési költségek növekedését is. Ez azt jelenti, hogy a piac túlértékelté vált.
• Szűkös kínálat: Az építési engedélyek száma csökken, az új lakások építése lassan halad. 2024-ben mindössze 13,3 ezer új lakás kapott használatbavételi engedélyt, ami 29%-os csökkenés 2023-hoz képest. Ez tovább fűti az árakat, hiszen kevés a jó minőségű, új ingatlan.
• Licitálások: Az országos adásvételek 8,3%-ánál, Budapesten pedig 18%-ánál az ingatlan a hirdetési ár felett kelt el. Ez jól mutatja a piaci feszültséget és a vevők versengését.
Az ingatlanpiaci verseny és licitálás – egyre feszültebb helyzet
• Az országos adásvételek 8,3%-ánál, Budapesten pedig 18%-ánál az ingatlan a hirdetési ár felett kelt el.
• A licitek gyakorisága nőtt, ami a szűkös kínálat és erős kereslet eredménye.
• Az új lakások iránti érdeklődés jelentősen megnőtt, főként Budapesten és megyeszékhelyeken.
Most egy kicsit ássuk bele magunkat és világítsunk rá az ingatlanpiac pszichológiai mozgatórugóira. Annál is inkább, mert ismerem ezeket az érzéseket, voltam már nem egyszer vevő és eladó is, én is éreztem ezeket a hatásokat és ne hidd, hogy én nem félek, nem aggódok legalább kis mértékben, ha ingatlanpiaci szereplő vagyok vevő, vagy éppen eladó formájában.
Mi hajtja felfelé a lakásárakat?
Meggyőződésem, hogy főleg az érzelmek, emóció és az önbeteljesítő jóslatok hajtják felfelé nagyrészt a lakásárakat.
Tavaly egyszer csak elkezdték mondogatni, hogy a lejáró állampapírokból, az önkéntes nyugdíjpénztárból és egyéb forrásokból tódulni fognak a pénzek az ingatlanpiacra, nos ez esetleg részben történt meg, de a hangulat egyértelműen pozitív lett, a vevők elkezdtek ingatlanokat vásárolni, nehogy emelt áron keljen majd venni, az eladók pedig kivárnak, hátha még magasabbak lesznek a lakásárak, ezért keresleti piac alakult ki, ami még jobban felhajtja az árakat, úgy hogy nem ritkán licitálás lesz a folyamat vége.
Az egyszerű lakáseladók gondolatai…
Az átlag lakáseladó attól fél, hogy túl olcsón adja el a lakását, és ezért inkább rátesz jó nagyot, hogy majd legyen miből engedni, ha jön az áralku. És az aggodalom érthető: sokan életükben csak egyszer, maximum kétszer adnak el ingatlant, ezért azt szeretnék, ha ez az üzlet jól sikerülne.
Itt kapcsol be a „mások is annyiért hirdetik” logika: ha más is drágán hirdeti, akkor én se maradhatok le, én se adhatom olcsóbban. Így aztán egymást hergelik az árak felfelé, és szép lassan felfújódik az ingatlanlufi.
Ráadásul sok esetben az eladónak a vételárból kell új lakást vásárolnia – ebben az esetben végképp nem adhatja túl olcsón, mert akkor nem tud másikat venni, vagy csak jelentős plusz önerő hozzáadásával.
Tulajdonképpen akkor lehet legnyugodtabb egy eladó, ha nem kell új ingatlant vennie, csak eladja a meglévőt, és más célra fordítja a pénzt – így nem kényszeríti semmi, és nagyobb mozgástere van az árazásban is.
Túlárazva, túl drágán el lehet egyáltalán adni ingatlant, vagy engedni kell?
Az figyelhető meg már egy ideje, hogy a teljesen felújított, újszerű, makulátlan ingatlanokat, akár még meseszerű áron is el lehet adni, főleg akkor, ha ezek jó helyen vannak, modern gépészettel és energiatakarékos megoldásokkal rendelkeznek. Különösen igaz ez azokra a lakásokra, amelyek felújított, panelprogramon átesett házakban találhatók, kedvező a közös költségük és jók az adottságaik. A vevők körében kiemelten keresettek a gondozott, azonnal költözhető lakások, ahol nem kell további munkálatokkal, felújítással számolni.
Jellemzően ezeket a lakásokat olyan vevők veszik meg, akik készpénzzel rendelkeznek, és nem kell hitelt felvenniük. Ez azért fontos, mert a jelenlegi piaci környezetben a hitelfelvétel feltételei szigorodtak, a törlesztőrészletek magasak, így a készpénzes vevők gyorsabban és rugalmasabban tudnak dönteni.
A házak esetében is szinte kizárólag a teljesen felújított, energiatakarékos, jó helyen lévő, jó infrastruktúrával rendelkező ingatlanokra van nagyobb kereslet. A korszerűsített, alacsony rezsijű családi házak most különösen értékesek, hiszen a fenntartási költségek egyre fontosabb szemponttá váltak.
Nem véletlen, hogy a jobb ingatlanbefektetők jellemzően teljesen felújított ingatlanokat adnak tovább jó haszonnal. Ők pontosan tudják, hogy a vevők nagy része már nem szeretne felújítással bajlódni, inkább többet fizet egy kész, minőségi otthonért.
Egyébként is a vevők 70-80%-a olyan ingatlant keres, amihez nem kell hozzányúlni, vagy csak minimális ráfordítással költözhető. Ez a trend a jelenlegi lakáspiaci jelentés adataival is összhangban van.
A felújítandó, „nagymama bútoros” ingatlanok is eladhatók, de ezeknél tűpontos reális árazásra van szükség, hiszen a vevők itt már belekalkulálják a felújítás költségét is. Ezeket az ingatlanokat leginkább befektetők keresik, de ők pontosan tudják, hogy a hasznot főleg a vételkor termelik meg, ezért nem hajlandók túl magas árat fizetni, inkább alkudnak, és csak a piaci ár alatt vásárolnak.
Összefoglalva: túlárazott, felújítandó ingatlant szinte lehetetlen eladni, a piacon most a minőség, az energiatakarékosság, a jó állapot és a reális ár a kulcs. Ha gyors eladásban gondolkodsz, érdemes igazodni a piaci trendekhez, és szakértő segítségét kérni az ár meghatározásához.
Ingatlanpiaci ellentmondás: emelkedő árak, csökkenő vevői érdeklődés. Brutálisan visszaesett a kereslet!!
Mi megy itt?
Közben drasztikusan csökkentek a vevők az ingatlanpiacon az ingatlanközvetítők szerint..
Nem fura ez a helyzet, ez is egy magyar unikum?
Mindeközben viszont egy teljesen ellentétes jelenség is kibontakozik a háttérben: drasztikusan csökkent a vevők száma az ingatlanpiacon – ezt már nemcsak a statisztikák, hanem az ingatlanközvetítők napi tapasztalatai is alátámasztják. A 2025 első negyedévében tapasztalt vevői lelkesedés és élénk tranzakciószám után a második negyedév elején markáns visszaesés indult el, elsősorban Budapesten és a nyugati országrészben.
Az egyik legnagyobb hazai ingatlanos közösség, a Kalmár Kantin, amelynek egyébként én is tagja vagyok, felmérése szerint az ingatlanközvetítők 61%-a több mint 50%-os visszaesést tapasztalt a konkrét érdeklődők számában, további 25% pedig kb. 30%-os csökkenést jelzett. Ez összességében azt jelenti, hogy a valóban vásárlási szándékkal rendelkező keresők száma átlagosan 37%-kal esett vissza. Mindez annak ellenére történik, hogy az árak év elején még látványosan nőttek – Budapesten éves szinten 19,2%-kal, országosan 15%-kal –, ami valószínűleg elbizonytalanította a potenciális vásárlókat.
A szakértők szerint a kereslet megtorpanásában közrejátszik az árak túlfűtöttsége, a szűk kínálat és a valóban jó ingatlanok gyors eltűnése a piacról, ami sok vevőt kivárásra késztet. A fővárosban egyes belső kerületekben (V., VI., VII., VIII.) 40%-ot meghaladó visszaesés is megfigyelhető, aminek hátterében a befektetési célú vásárlások visszaesése állhat.
Megyék szintjén is látványos a visszaesés: például Zala, Vas vagy Tolna megyében 30–35% közötti esés mutatkozott, míg a keleti régiókban valamivel enyhébb a visszaesés. A portáladatok szerint a komoly érdeklődők száma (akik fel is veszik a kapcsolatot az eladókkal) országosan 15%-kal esett vissza márciusról áprilisra, és úgy tűnik, májusban sem tért magához a piac – legalábbis egyelőre nem látni újabb fellendülést.
Az én személyes tapasztalatom, hogy a múlt év végén és az idei év első negyedévében óriási volt az érdeklődés az ingatlanok iránt, majd utána szinte eltűntek a vevők, csak és kizárólag a zsáner ingatlanok iránt érdeklődnek és azokat veszik meg, akár ár felett is liciten. Szerencsémre több zsáner ingatlanom is volt a múlt hónapokban, úgyhogy több eladásom is volt, de amúgy nem zsáner ingatlanokra nem is érdeklődnek a vevők.
Megjelennek az építtetői portfóliók is a lakáspiacon
Érdekesség, hogy egyre több, 5-10 éve épült társasházi lakás kerül eladásra, amelyeket eddig beruházók tartottak meg bérbeadás céljából. Most ezek is megjelennek a hirdetések között, mert már nem feltétlenül éri meg őket tovább üzemeltetni.
Egyre nehezebb a hitelfelvevő lakásvásárlóknak!
• A lakáshitelezés volumene 2024 utolsó negyedévében 91%-kal nőtt éves szinten, 2025 elején pedig havi 120 milliárd forint feletti kihelyezést értek el.
• A hitelösszegek emelkedtek: használt lakásra átlagosan 20 millió, új lakásra vagy építésre 27 millió forint hitelt vesznek fel.
• Bár a bankok mérsékelték a hitel felárait, a következő fél évben valószínűleg szigorítás várható a forrásköltségek emelkedése miatt.
• A hitelből vásárlók számára a gyorsan emelkedő lakásárak miatt nehezebb a lakáshoz jutás, különösen azoknak, akik nem jogosultak otthonteremtési támogatásokra.
Hitelből vásárolsz ingatlant? Különösen figyelj!
• Kalkulálj a magasabb törlesztőkkel: A hitelek összege nőtt, a feltételek szigorodhatnak, a THM pedig stagnál, miközben az ingatlanárak emelkednek. Csak akkor vállalj be nagyobb hitelt, ha biztos vagy benne, hogy hosszú távon is tudod fizetni!
• Használd ki a támogatásokat: Ha jogosult vagy CSOK-ra, vagy más otthonteremtési támogatásra, mindenképp vedd igénybe – jelentősen javíthatja a pénzügyi helyzetedet.
Újlakás-kínálat – szűkösség és drágulás
• 2024-ben csak 13,3 ezer új lakás kapott használatbavételi engedélyt, ami 29%-os csökkenés 2023-hoz képest, és a legalacsonyabb szint az elmúlt években.
• A hazai lakásállomány megújulási rátája 0,29%, ami az EU legalacsonyabbja.
• Az építési engedélyek száma is csökkent, ami előrevetíti a kínálat további szűkülését.
• Az építőipari munkaerőköltségek 12,8%-kal, a lakásépítési költségek pedig 5,1%-kal emelkedtek, ami tovább növeli az új lakások árát.
• Budapesten az új társasházi lakások átlagos négyzetméterára 1,68 millió forintra nőtt, éves szinten 14%-os drágulással.
Új lakás vagy használt lakás? Mindkettőnek megvan a maga előnye
• Új lakásnál számolj a drágulással: Az új építésű lakások ára rekordmagas, a kínálat szűk, de hosszabb távon értékállóbb lehet, mivel a vevők túlnyomó része a makulátlan ingatlanokat keresi.
• Használt lakásnál gyorsabb lehet az ügylet: Itt is nőnek az árak, de a választék nagyobb – viszont a jó állapotú, jó helyen lévő lakásokért itt is verseny van, könnyen licit is lehet.
Ingatlan befektetőként gondolkodsz? Mérlegelj alaposan!
• A lakás bérleti hozamok csökkenhetnek: A jelentés szerint a bérbeadásból származó hozamok csökkennek, így már nem biztos, hogy minden lakás jó befektetés.
• Ne csak az ingatlan árnövekedésre játssz: Számolj azzal is, hogy egy esetleges piaci korrekció csökkentheti a lakásod értékét – diverzifikálj, és csak annyit fektess be, amennyit nem sajnálsz hosszabb távon lekötni.
Mit tegyél, ha eladnál vagy vásárolnál?
Ez a helyzet nagy eséllyel fordulóponthoz kezd érni. De ne ess pánikba, van kiút!
👉 Tipp eladóknak:
Ha van egy régebbi, kiadási célú lakásod, amit már te is csak nyűgnek érzel, akkor most lehet érdemes kiszállni! A piac még élénk, sokan keresnek saját otthont, és nem feltétlenül befektetést. Használd ki a magas árakat és a licitálás lehetőségét, de ne légy mohó
– a korrekt ár mindig gyorsabb üzletet jelent. Annál is inkább, mert itt van a nyakunkon a nyári ingatlanpiac, amikor hagyományosan lelassul az ingatlanpiac és a lakáspiaci szereplők elmennek nyaralni, tehát várhatóan kevesebb vevő lesz az ingatlanpiacon és, akinek el kell adni, azok engedni fognak az árból, tehát várhatóan nem a nyári ingatlanpiac lesz a nagy ár feletti ingatlaneladások kora, hanem majd meg kell várni az őszi lakáspiacot, hogy milyen lesz és talán akkor majd.
👉 Tipp vevőknek:
Ha hosszú távra tervezel és saját otthont keresel, akkor most jó alkualap lehet egy eladásra kínált befektetői lakás, főleg ha régebbi, de jó helyen van. Légy türelmes és alapos, mert a szűkös kínálat miatt időbe telhet a megfelelő ingatlan megtalálása. Fontos, hogy ne hagyd, hogy a túlfűtött piaci hangulat elragadjon, és ne fizess túl!
Lényeg a lényeg: az ingatlanpiacon is a tudatosság a kulcs!
A magyar lakáspiac 2025-ben tele van kihívásokkal, de lehetőségekkel is. Akár eladsz, akár vásárolsz, a legfontosabb, hogy tudatos legyél és jól felkészülj.
Ne hagyd, hogy a lakáspiaci hangulat, vagy a gyorsan változó trendek elragadjanak! Számolj, tervezz, és mindig nézz a számok mögé.
Ha bizonytalan vagy, vagy kérdésed van, ne habozz! A becsuletesingatlanos.hu-nál az őszinte, reális tanácsadás nem csak szlogen – ez az alap.
A nyár vízválasztó lehet az ingatlanpiacon
Ahogy az MNB legfrissebb jelentése is fogalmaz: a magyar ingatlanpiac túlárazott és túlértékelt állapotba került.
Ez különösen azoknak jelenthet problémát, akik irreálisan magas árat kérnek a lakásukért, de nem hajlandók engedni belőle – ők könnyen bennragadhatnak az eladási folyamatban, akár hónapokra is. Ha már most sem érkezik érdeklődés vagy csak nagyon gyenge a kereslet az ingatlanodra, érdemes lehet még a forró nyári hónapok előtt mérsékelt, de ésszerű árcsökkentést alkalmazni. Ugyanis, ha túl későn lépsz, és belecsúszol a nyár közepi időszakba, az hagyományosan gyenge forgalmat és alacsonyabb vevői aktivitást hoz, ami tovább lassíthatja az értékesítést és könnyen belecsúszhatsz az őszi ingatlanpiacba. Ezért, ha valóban komolyan gondolod az eladást, jobb döntés lehet már most reálisan árazni és előnyt szerezni a pangás előtt.
Várható ingatlanlufi és a lufi kipukkanása, hatalmas ingatlanáresés?
Véleményem szerint hatalmas ingatlanáresés nem várható a közeljövőben, mivel jelenleg nem adottak ennek a feltételei.
Egy radikális, negatív irányú ingatlanár-változáshoz az kellene, hogy eladók tömegei hirtelen, egy időben kilépjenek a lakáspiacra, és jelentősen a jelenlegi árszint alatt kezdjék hirdetni az ingatlanaikat – valahogy úgy, ahogy az 2008 és 2013–2014 között történt az ingatlan és jelzálog válság idején. Jelenleg ennek a forgatókönyvnek a jelei nem látszanak, de természetesen ez a véleményem a mostani piaci állapotra vonatkozik – és ez a helyzet akár rövid időn belül is megváltozhat.
Összegzés: Fordulóponthoz ért a lakáspiac – most dőlhet el, ki nevet a végén?
A 2025-ös év első fele után világosan látszik, hogy a lakáspiac megtorpant, sőt helyenként már visszarendeződés jelei mutatkoznak. Hiába volt év elején optimista hangulat, a kereslet tavasz végére drasztikusan visszaesett, különösen Budapesten és a nyugati megyékben. A vásárlók egyre inkább kivárnak, mert érzik: az árak túl vannak fújva, és nincs értelme licitálni irreálisan magas összegekért, illtve a reménybeli vevők is bennragadnak sokszor, mert már nem akarnak, vagy nem tudnak licitálni, illetve tudják, hogy ők is a saját ingatlanjukat már nem biztos, hogy el tudják adni azért az árért, amennyi szükséges lenne a továbblépéshez, ezért az egész ingatlanpiac megakad egy némi ingatlanár korrekcióig.
Még mindig sokan bíznak a további áremelkedésben, és esztelenül túlárazzák ingatlanjukat – ők viszont könnyen hosszú hónapokra, akár évekre bennragadhatnak a piacon érdeklődés nélkül és megvárhatják, amíg utolérik a majdani új árat. A forró nyári időszak hagyományosan gyengébb forgalmat hoz, így aki valóban el akarja adni az ingatlanát, annak most, még a nyár előtt érdemes lehet némi árcsökkentéssel élni, hogy ne csak ősszel jusson komoly vevőhöz, vagy majd tavasszal.
A lakáspiac túlfűtöttsége és az eladói oldalon tapasztalható irreális árképzés nem fenntartható hosszú távon. Az MNB szerint is túlértékeltek az ingatlanárak, de ennek ellenére nagy, országos áresés egyelőre nem valószínű, mivel nem látszanak a tömeges eladási kényszer jelei, amelyek egy komolyabb lufi kipukkanásához kellenének. Ez azonban bármikor változhat, ha a gazdasági környezet, vagy a hitelezési feltételek radikálisan romlanak.
Aki ingatlan befektetési céllal vásárol, annak most különösen körültekintően kell mérlegelnie a hozam–kockázat arányt. Akinek pedig van már kiadásra vásárolt lakása, érdemes lehet megfontolni az eladást, mert most még jó áron ki lehet szállni a lakáspiacról. hacsak nem hosszútávon gondolkodik és bízik az ingatlan áremelkedésben is. A vevők oldalán most a kompromisszumkészség a kulcs: az eladók által túlárazottan, majd árcsökkentéssel „elengedett” lakások jó lehetőséget nyújthatnak azoknak, akik valóban szeretnének új otthonba költözni.
📩 Keress bizalommal, és segítek eligazodni a mostani, igencsak kacifántos ingatlanpiacon!
Források:
https://www.mnb.hu/kiadvanyok/jelentesek/lakaspiaci-jelentes/lakaspiaci-jelentes-2025-majus
https://bankmonitor.hu/mediatar/cikk/egyre-tobben-kifeszitik-magukat-lakashitel-igenylesekor/
https://www.penzcentrum.hu/otthon/20250528/fordulat-a-magyar-lakaspiacon-brutalisan-visszaesett-a-kereslet-johet-vegre-az-areses-1179476
Ne kockáztasd a sikertelen eladást! Vedd fel velem a kapcsolatot, és megbeszéljük a részleteket! Hívj most, hogy ne maradj le a vevőkről! Ne feledd, a profi segítség kifizetődik!
Ne kockáztasd a pénzed! Bízz meg egy becsületes ingatlanost, aki segít megtalálni a számodra legjobb lakást, vagy a legmegfelelőbb vevőt! Keress meg most, és megbeszéljük a részleteket!
Kapcsolódó blog cikkeim:
2025 első negyedéve az ingatlanpiacon: Árrekordok és vészjelzések
Etetnek minket, vagy tényleg akkora durranás a 2025-ös ingatlanpiac? Itt a valós kép!
Ingatlan eladás után másik ingatlan vásárlás? Lakáscsere – Hogyan?
Érdemes most lakást venned 2025-ben? Milyen célból akarsz ingatlant vásárolni?
Meddig nőnek még az ingatlan árak szerinted? Az égig?
Egy profi, tapasztalt ingatlanszakértő sokat tud segíteni a lakáskeresésben és tudja támogatni az ingatlan eladásodat is.
Keress bátran és kövesd a blog oldalamat a következő írásaimért, hasznos tudnivalókért!
Kérdéseddel, keress meg ITT A CIKK ALATT az űrlapon, vagy emailban, telefonon, közösségi médiában.
Szerző: Sipos András Ingatlanközvetítő – Becsületes Ingatlanos
A Zala megyei, Zalaegerszegi Ingatlanközvetítő. 1996-óta adok el ingatlanokat.
Eladó lakások, családi házak, telkek, nyaralók, ingatlanok Zala megyében, Zalaegerszegen, Nagykanizsán, Hévízen, Keszthelyen, Nyugat-Balatonon
A blog cikkben szereplő információk nem teljes körűek, figyelemfelhívó célzattal készültek, tájékoztató jellegűek, és nem minősülnek sem befektetési, sem pénzügyi, sem jogi tanácsnak, tanácsadásnak, felhasználásuk kizárólag a látogató felelősségére és kockázatára történik.
Bővebb információ: https://becsuletesingatlanos.hu/jognyilatkozat/
Elérhetőségeim
